Dalekie ‎– Fragments of Fiction EP (CD)

1: Pictures of Debris
2: Warped
3: In Red
4: Unity
5: The Racket
6: Cry Havoc
7: Ride It All Out
29,90 zł
Produkt niedostępny lub w Twoim koszyku znajduje się jego maksymalna dostępna ilość
Discover Visa Master Card

Coastline Northern Cuts to nowy trójmiejski label powołany do życia przy okazji wydania EP Dalekie, mający aspiracje do dalszego rozwoju i wsparcia lokalnej sceny producenckiej.

Dalekie zwrócił na siebie uwagę w połowie 2017 r., kiedy ukazała się jego debiutancka EP Futurama, będąca krótką, ale zaskakującą zmianami wątków, elektroniczną mieszanką stylów, między wierszami nawiązującą do IDMowych dokonań Amona Tobina, Clarka czy Flying Lotusa. W ciągu kolejnego roku projekt przedzierał się do świadomości trójmiejskiej publiki za sprawą dobrych recenzji lokalnych mediów, jak i serii koncertów w najważniejszych klubach Trójmiasta. Występy te z założenia są intensywnym doświadczeniem zarówno muzycznym jak i wizualnym. W krótkim czasie Dalekie zyskał szansę by supportować takich producentów jak Nosaj Thing czy Clark.

Fragments of Fiction zaczyna się tam, gdzie skończyła się Futurama. Siedem nowych utworów to krótka, szybka i intensywna podróż przez to, co niewygodne i groźne, ale z tych samych względów pociągające. Na szorstkie brzmienie całości składają się przede wszystkim potężne przesterowane basy, rozległe pogłosy oraz wściekle narastające tempo. W efekcie nowe wydawnictwo jest bardziej jednolite i jednocześnie wielowymiarowe. Jest to kolejny krok w kształtowaniu własnego języka a dotychczasowe skojarzenia przestają być już tak oczywiste.

CNC001CD
2018-12-21

Opis

Format
CD

Specyficzne kody

Promocje

Top