Akcesoria

Zewnętrzna Folia...

Zewnętrzna folia ochronna na okładki płyt winylowych w regularnym rozmiarze 12". Starannie wykonany zgrzew, bardzo trwała i elegancka obwoluta płyt.

Wymiary koperty: 325mm x 325mm

Grubość: 0,1mm

Cena 1,99 zł
+

Tresor – No War!...

Tresor / TF-NOWAR-P

Tresor, Tresor.West oraz Tresor Foundation solidaryzują się z Ukrainą i żądają: NO WAR!

Cały profit ze sprzedaży zostanie przekazany "Ukraine Humanitarian Fund" (https://crisisrelief.un.org/t/ukraine).

Plakat ma rozmiar A1 i jest złożony w kostkę, więc może być lekko zagięty.

Cena 28,73 zł
+

Wewnętrzna koperta...

Wewnętrzna koperta (innersleeve) pokryta warstwą folii HDPE (polietylenu HDPE o wysokiej gęstości) charakteryzującej się właściwościami antystatycznymi. Warstwa zewnętrzna to wysokiej jakości matowy czarny papier o gramaturze 110g, dzięki czemu koperta jest relatywnie sztywna. Okno na label znajduje się po obu stronach koperty, a jedna z jej krawędzi otwartego boku jest delikatnie dłuższa dla ułatwienia chowania nośnika.

Wymiary koperty: 309mm x 301/304mm

Gramatura: 110g

Cena 1,99 zł
+

Antystatyczna...

Tonar / 4272

Ta supernowoczesna szczotka do czyszczenia płyt winylowych łączy w sobie właściwości Tonar Classic i modelu Nostatic. Środkowa część szczotki wykonana jest z bardzo cienkiego weluru doskonałej jakości. Powierzchnia welurowa otoczona jest po obu stronach grubymi warstwami włókien węglowych. Włókna węglowe eliminują ładunki elektrostatyczne z płyty, dzięki czemu kurz nie przywiera do jej powierzchni i może być z łatwością zebrany przez welurową część szczotki, nawet z głębi rowka.

Cena 99,90 zł
+